Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj akkor, ha nem fut le...

Mi a baj akkor, ha nem fut le a "chkdsk /f" parancs?

Figyelt kérdés

120 Gb-os külső HDD, adattárolásra használom, és 3%-nál megakad a chkdsk. Egyébként is bizonytalan picit a működése, néhány dolgot nem tudok róla lemásolni, ezért próbáltam megcsekkdiszkelni, hátha rendbe rakja, de úgy tűnik, nagyobb a baj, mint gondoltam. Elég fontos cuccok vannak rajta. mit tehetnék vele?


Köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 27. 16:18
 1/2 kmiki68 válasza:

Én megprobálnám a helyedben a HDD regenerator-t hátha helyre tudja állítani a sérült szektorokat. Amennyiben fontos adatokról van szó ajánlom a Kürt Zrt. adatmentő céget "van az a pénz" amiért vissza nyerik :(.


Az első variációhoz:


1, [link]

2, írd ki 1 cd-re

3, rendszer indításkor cd-ről bootoljon

4, HDD Regenerator futtatása


Sok sikert!

2011. márc. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt a HDD Regeneratort meg fogom próbálni, van is Hiren-s boot CD-m, de a "van az a pénz" nekem látatlanban is túl sok :) úgyhogy ha megy, megy, ha nem megy, nem megy.
2011. márc. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!