Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mit érdemes cserélni?

Szerintetek mit érdemes cserélni?

Figyelt kérdés

Jelenleg amit tolom:

Alaplap:Gigabyte GA-MA770-DS3 (minden AM3 procit visz)

Proci:AMD Athlon 64 X2 6000+

RAM:4GB Kingston HiperX DDR2 1066MHz

VGA:Gigabite Geforce 9600GT OC

HDD1:Western Digital VelociRaptor 300GB 10000rpm

HDD2:Western Digital Caviar Black 1TB

HDD3:Western Digital Caviar SE 250GB


Vagy a videókarit vagy a procit akarom mivel csak az egyikre akarok költeni (csak arra van pénzem)és maximum 50 egypárezrem van rá,

főleg játékra használnám


szerintetek mit érdemes cserélni a winfos szerint egy szinten vannak


2011. febr. 28. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

vga-t, de mivel ha 50eFt ért veszel egyett, akkor a proci lesz kicsi és nem tud érvényesülni 100%-ban a videókártya.

Ez a kettő szorosan összefügg, de elöbb a VGA!

2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Captain Frájer ***** válasza:
Szerintem előbb procit. Egy 4 magos phenom II-t vegyél, esetleg 6 magos is belefér. Egy jó proci a vidikariból kihozza a maximumot. Persze megvan a kártya limitje, de inkább a gép agya legyen erős, ami minden hardware-ből kihozza a maxot, mintsem fölösbe lógjanak rajta kihasználatlan erőforrások.
2011. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak VGA-t felesleges cserélni, 6000-es proci úgyse hajtaná ki.

Cserélj cpu-t és vga-t is az 50e+ mostani páros árából érezhetően jobb párost tudnál venni.

2011. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én azt a pénzt egy dologra szeretném költeni mert akkor nem kell megint 1-2 év múlva vennem megint mindkettőt


Eddig két különböző véleményt kaptam mind kettő teljesen jó érveken alapul egyenlőre még úgysem fogom kb nyárig


Az eddigi válaszokat köszönöm de még várok válaszokat

2011. febr. 28. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont ennyi pénzt felesleges csak az egyikre költeni, mivel a másik szűk keresztmetszetet fog jelenteni, azaz nem fog annyival változni a teljesítmény, mint amennyit várnál ennyi pénzért.
2011. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem de fél max 1 éven belül kicserélem a másikat is valószínűleg de egyszerre nem akarok 100e forintot rákölteni
2011. febr. 28. 19:12
 7/9 Captain Frájer ***** válasza:
Lépcsőzetesen fejleszt a kérdező! Én azért javasoltam a procit, mert az a fontosabb és azt mindenben meg fogja érezni. 50e forintért már Phenom II X6 1090-et lehet kapni, ami nem piskóta :) Ha az bent van, akkor a gép alapba gyorsabb lesz, míg egy vidikariban sok lesz, ami fölösbe szívja az áramot :) Gyűjtöget még egy picit, majd egyszercsak beújít egy ütős VGA-t és boldogan él, amíg meg nem jelenik a Crysis 4 és társai :)
2011. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ott a pont az utolsónál :)
2011. febr. 28. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyárig még gyűjthetsz, és addig az árak is változni fognak szal én feleslegesnek érzem még a kérdést
2011. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!