Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyában lehet kondenzát...

Videókártyában lehet kondenzátort cserélni? (Zotac Geforce 7600 GS)

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb 99% esély, hogy nem. Az ilyen áramkörről kiforrasztani nem igazán lehetséges.


Az egyetlen, ideig-óráig működő megoldás, ha le tudod csípni úgy a rossz kondit, hogy a lába benn maradjon, majd ahhoz forrasztod hozzá. De nem túl valószinű, hogy tudsz olyan apró óncseppet odaejteni, hogy ne érjen hozzá semelyik másik vezetőhöz...

2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.. azt mondta a srác h ő látja rajta hogy a kondi halt meg mert neki van és lehet hogy megveszem... mindig le fagyott a gépe 1 óra után kb az lehet a baja? vagy vmi más?
2011. márc. 2. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ki is szednéd, hogyan állapítod meg a kapacitását, hogy helyére egy másikat tehess bele?


mivel tönkrement, kimérni nem tudod. A feliratozás pedig nem univerzális.

2011. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elvileg 5 darab halott kondi van benne azt mondta a srác.... akkor egyáltalán menne srácok??
2011. márc. 2. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Meg lehet próbálni, de a működési esély majdnem 0%

2011. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanárom ilyesmivel foglalkozik: kondikat cserél ki hibás alaplapokon/videókarikon stb
2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki a srác videókártyáját amit el akar adni neked, ha jelentkezik a probléma azzal a kártyával is akkor a te kártyád is jó és nem az a baja, nekem nagyon átb@szás gyanús a dolog :S má bocs
2011. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nemt udom miről beszélsz.. szó sincs az én videókártyámról
2011. márc. 7. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!