Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a fülhallgat...

Miért nem működik a fülhallgatóm jobb oldala?

Figyelt kérdés
Elég hülyén írtam a kérdést mindegy, Olyan idegesítő hogy csak az egyik fülemmel hallok ha játszok akkor is, biztos hogy nem vezetékhiba mert mindenhol megnéztem és semmi baja, de néha meg úgy jön vissza a hang ha megmozgatom a vezetéket. MI lehet ez???
2011. márc. 3. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis fejhallgató bár szerintem az majdnem mindegy.
2011. márc. 3. 16:58
 2/6 Panda Péter ***** válasza:

de, igen, vezetékhiba, mégpedig történetesen meg van törve a vezeték (annak ellenére, hogy külsérelmi nyom nincs rajta ugye). ha olcsó füles volt, akkor nem éri meg a javítás a ráfordítást, inkább vegyél egy másikat.

általában a jack dugó környékén szokott megtörni, ha itt is ez a helyzet, akkor kb 100forintból vehetsz rá másik dugót, csak keresned kell valakit aki ráforrasztja (nem nagy meló, csak forrasztópáka meg cin kell hozzá).

2011. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nem fogok vele vacakolni, amíg nem lesz másik addig meg ott a hangszóró:)
2011. márc. 3. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Tipikus 5000Ft alatti füllhalgató betegség, ahogy az első mondja a vezeték van megtörve, de vegyél normálisat, pl egy 10Ft árkat sony az már jól birja, és azzal lehet élvezhetően zenét hallgatni
2011. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, fejhallg, az mégtöbb lesz
2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszát is.
2011. márc. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!