Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem játékhoz kell, milyen...

Ha nem játékhoz kell, milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

szeretnék tanácsot kérni ez ügyben. Nem játékra kell, de nem ártana, ha lenne benne némi power. fontos volna, hogy legyen rajta FireWire csatlakozó. Strappa bíró, megbízható darabot szeretnék. olyan 160.000 lenne rá. (plusz-minusz 10.000)

nem tudom, a FireWire csatlakozó át alakítható e esetleg usb -re? Ne, ennek még utána googlizok,

ha igen, akkor ez nem létfontosságú.

Köszönöm, a segítséget :)


2011. márc. 4. 10:20
 1/7 A kérdező kommentje:

erről mi a véleményetek?


[link]

2011. márc. 4. 10:41
 2/7 A kérdező kommentje:
bár mondjuk nincs rajta Firewire, de állítólag átalakítható....
2011. márc. 4. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Acer, vagy Asus. Az Acer nagyszerű márka, de vigyázz vele, egy-két olcsóbb darabot azért rendesen lehúztak. Az emachines, és a timelinex széria nagyon jó, főleg ár/érték arányban.
2011. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alfonz1978 válasza:

Szerintem jóval okosabb lennél,ha egy kifejezettem laptopokkal foglalkozó cégnél érdeklődnél,ahol segítőkészen állnak a rendelkezésedre.

Készülj fel arra,hogy általános felhasználásra van a legtöbb noteszgép kitalálva.Tehát variációk garmada ér utol.


A linkben szereplő gép nem tűnik rossznak,jómagam is msi-t használok (msi wind u123) a kisebb feladatokra.

Egy csöpp hibája volt a kijelzőjével,amit a szervizben 2 nap alatt orvosoltak,és maximálisan ügyfélbarát módon álltak hozzám.

Egy apró megjegyzés:

extreme digital-nál ne vegyél gépet.

2011. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@Alfonz1978

köszi az infót.

van valami rossz tapasztalatod az Extrem Digital -al? Tudnál esetleg alternatívát ajánlani?

2011. márc. 4. 11:32
 6/7 Alfonz1978 válasza:

Csak annyi,hogy az extreme digital túl sokat tesz rá az áraira.A fent említett MSI wind is volt náluk akcióban Xp-vel 80e körül.Én beszereztem 67e-ért,csak kicsit utána kellett járni.

Ezért írtam,hogy nézz körül jól a piacon és faggass ki néhány bennfentest a jó választáshoz.

2011. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Alfonz1978.

Mindenképpen körültekintő leszek :)

remélem sikerül a megfelelő gépet, megfelelő áron megtalálni.

2011. márc. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!