Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon HD 5870 VGA-hoz...

Hamaramadarat kérdése:

Ati Radeon HD 5870 VGA-hoz milyen MINIMÁLIS, DE NEM LIMITÁLÓ AMD konfigot (CPU+RAM+ALAPLAP) érdemes venni (használtan is)?

Figyelt kérdés

50-60 E HUF-nál nem akarok többet rákölteni. Kérdés: Melyik az a MINIMUM AMD-s konfig, ami 3D-s játékok alatt jellemzően már nem limitálja ezt a GPU-t? (Tudom, játékfüggő is, de azért kb.)

Köszönöm


2011. márc. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Asus M4A87TD evo, AMD phenomII 955BE, 4GB Kingmax 1333mhz Kit. Nagyjából ezt lehet kihozni ennyiből, a procin tudsz húzni ha kevés,annyi tartalék van benne hogy elbírja az 5870-et nagyjából,viszont ha tudsz hozzárakni még pénzt,akkor szerintem ne kingmax ramot vagyél hanem 2-3 ezressel drágábban geil ultrát az jobban "illik" a többi alkatrészhez. :)
2011. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ. Én is 4 GB ramra gondoltam és 4 magos procira. Az alaplappal kapcsolatban azt szeretném még kérdezni, hogy ha SLI-t (ill Ati esetében Crossfire) akarok majd a későbbiekben, mert veszek még egy ati VGA-t, akkor melyik alaplapot ajánlanád, amelyik gyorsnak számít (Jó ram-kezelés, etc.)és két PCI-E-je van? Köszönöm.
2011. márc. 4. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az általam előbb ajánlott alaplap támogatja a Crossfire-t, és megvan rajta a két darab teljes értékű 16x-os Pci Express is. Tehát teljesen alkalmas rá, és őőő AMD-nél teljesen mindegy az alaplap típusa a sebesség szempontjából mert a memóriavezérlő a Cpu-ban van, szóval még a leggagyibb alaplappal is ugyanúgy teljesít a rendszer.De azért mégsem mindegy milyen lapot veszünk megbízhatóság,felszereltség szempontjából.A szóban forgó lapban tulajdonképpen benne van minden ami kellhet, és bár nemtudom hogy a giga is szilárdelektrolitos kondikat használe már,bár valószínű, de ebben a kategóriában nem találtam ehhez a laphoz méltó giga lapokat, márcsak a crossfire hiányuk miatt is. :)
2011. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!