Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya a jobb?...

Melyik videókártya a jobb? Sapphire HD5570 1024MB GDDR3 vagy Gigabyte GV-N430OC-1GL - GT430 1GB DDR3? Árba pontosan ugyanannyiba kerül! Mindenre használnám, néha egy kis játszás!

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:01
 1/3 Captain Frájer ***** válasza:
5570! 25%-al gyorsabb a 430-nál, de mire szeretnéd használni?
2011. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenre használnám, filmnézés, nekem az is elég ha a játékok medium grafikán mennek csak már ha veszek akkor a két kártya közül a jobbat! Tapasztalatból mondod, hogy jobb vagy tesztek alapján?
2011. márc. 7. 12:05
 3/3 Captain Frájer ***** válasza:
Tapasztalat. Mondjuk én eddig csak HTPC-be pakoltam ilyen kártyát, szóval a játékok alatti teljesítményét tesztekből néztem, mert ugye HTPC-n nem játszani szoktunk :) Játékokra nem ajánlom, mert a közepes grafika nem garantált. Ha a közepességgel megelégszel, akkor inkább HD 5670, HD 5750, esetleg GTS 450, vagy GT 240(igaz, ez nem támogatja a DX11-et, ám sokkal erősebb, mint a GT 430 vagy GT 440, kb a HD 5670-el van egálban).
2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!