Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül letöröltem az...

Snowpehely kérdése:

Véletlenül letöröltem az Office-t. Vissza tudom valahogy "csinálni", vagy újból meg kell vásárolnom/letöltenem?

Figyelt kérdés
Microsoft Office, es nagyon szukseges lenne, foleg a Word, de a tobbi is. Kerlek segitsetek!
2011. márc. 6. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha egyszer letörölted, azt nem tudod visszacsinálni, mert valószínűleg felülíródott több része.

Ha megvetted, akkor CD-ről könnyedén újra tudod telepíteni (nem kell megvásárolni újra), ha letöltötted, akkor pedig használd inkább az ingyenes letölthető (legálisan is) LibreOffice-t vagy OpenOffice-t:

[link]

[link]

Ebben a "Word" Writer név alatt fut, a használatát gyorsan meg lehet szokni, és tud menteni az M$ Office formátumaiban.

2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. Huu...azt hittem, menthetetlen.
2011. márc. 6. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:

nem kell újból megvásárolnod!

Berakod a Microsoft Office **** Hun. telepítő CD-t az optikai meghajtóba, és automatikusan elindul a telepítés. Amikor kéri begépeled a CD tokján található széria számot (key) és folytatódik illetve befejeződik a telepítés. Utánna menj fel a Microsoft Update veboldalra [link] ),

és telepítsd az öszes sürgős frissítést!

2011. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, es az lenne a kerdesem, hogy a "Writer" ugyanaz, mint a Word(kinezetben es hasznalatban is).Ha nem, mennyire kulonboznek?
2011. márc. 6. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen ugyanaz, sem kinézetben, sem használatban, de egy kb. fél óra alatt, meg tudod szokni a kezelését, kinézetét (2003-as Office-hoz hasonlít leginkább kinézetben, használatban).
2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemrég került ki a LibreOffice3 teljesen új, stabil Office csomagja a netre. Ingyenes, letölthető, közben megnézni, milyen nyelvű az op. rendszer, olyan nyelvi fájlt ajánl fel hozzá. Microsoft Visual++ 2008 és Java 1.6 kell hozzá, az elsőt letölti. Nem foglal sok helyet, kiváló. Telepítés előtt MINDEN OpenOffice és MSOffice maradványt le kell törölni a gépről. A Writer ugyanazt tudja, mint a Word, a Calc is olyan, mint az Excel, az Impress, mint a Power Point stb. és menthetsz MSOffice bármilyen kiterjesztésével. Részletes leírás és letöltés:

[link]

Nekem kiválóan bevált, jobb, mint az OpenOffice.org.

2011. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De azért tegyük hozzá csendben,hogy ezek elmaradnak az MS. Office mellett. :))
2011. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha készítesz vele bemutatót és lemented pl. 2003-al, a kutya se fogja tudni megmondni, hogy nem MSOffice 2003 Power Pointtal-al készült. Word 95-től a legújabbakig mindent megnyit, mindenbe menthető, sőt .pdf konverter is van a Writerben.

Minden a szabad szoftverekről: [link]

OpenOffice-LibreOffice fórum: [link]

2011. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az M$ Office marad el a LibreOffice-tól.
2011. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A LibreOffice3.3.1 sokkal jobb, mint az OpenOffice, eléri az MSOffice színvonalát, nagy előnye az állandó fejlesztés, a rugalmasság. És persze INGYEN letölthető. Engem a guta kerülgetett a Word97 a konvertálás és nem nyitja meg, mert 2007-tel készült olvashatatlan marhaságaival. Letöröltem, OpenOffice.org nem vált be, a LibreOffice annál inkább. Ezt érdemes letölteni és telepíteni.
2011. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!