Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A samsung galaxy tab nak mi...

A samsung galaxy tab nak mi értelme van? Melyik zsebedbe rakod bele? Minimum egy ballonkabát kell hozzá.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 21:28
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

1. nagyobb farzsebbe elfér

2. el tudok képzelni olyan embercsoportot, akik igenis hasznát vehetik egy ilyen eszköznek (ha lenne most rá felesleges zsém, lehet én is hasznát venném)

3. ha nem tetszik, ne vedd meg

4. nyugodtan pontozz le

2011. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel a netbook-nak és notebook-nak is mi értelme... egyik sem fér el egy zsebben, mégis a hordozhatóságáról lett híres mindkettő...


És a TAB nem neked és olyanoknak lett kitalálva, akik "mi értelme" kérdéssel közelítenek felé...


Én pl sose raktam zsebre... minek? Kocsiban elfér, amikor közlekedem, ha meg beülök valahova, akkor meg elfér az asztalon... A régi határidőnaplóm nagyobb volt - azzal lehetett ölni is :)

2011. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le a véleményed miatt.

Csak az érdekelt mik az előnyei?

Komolyan tudtál ölni azzal a határidőnaplóval? Ha én a környéken kitennék egy TAB-ot az asztalra, 1 percig még tudnám a pontos helyét.

2011. márc. 9. 21:45
 4/4 anonim válasza:
Gondolom, ha leraka az asztalra, akkor figyel rá és mindig a kezében van.
2011. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!