Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eddig érzékelte a telefonomat...

Eddig érzékelte a telefonomat a rendszer, most míért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Telefonom Alcatel OT-708.

Van benne memóriakártya, adatkábel van hozzá.

Eddig hónapokig ha rádugtam a gépre, drivert feltelepítettem, probléma nélkül érzékelte telefont, és memóriakártyát is a gép.


Most viszont, ha bedugom, telefonon kiválasztom, hogy "Cserélhető tároló" (eddig is így kellett), a gép pittyeg, hogy oké, érzi a telefont, viszont nem jeleníti meg a sajátgépben a meghajtóit.


A telefon is néhány másodpercenként pittyeg, és kiírja, hogy "USB Töltő csatlakoztatva". Eddig nem csinált semmi ilyet.


Talán letiltottam a Windows-ban valamilyen fontos szolgáltatást? Átnéztem, de semmi olyan nincs kikapcsolva, ami eddig ne lett volna.


Mi lehet a baj?


2011. márc. 8. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Akku ki-be, próbáltad?
2011. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam, akki kivettem, vártam picit, visszatettem, de ugyanaz. Pedig webkamera-módban simán megy a géppel. :/
2011. márc. 8. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, átdugtam másik usb csatlakozóba és működött, nem tudom mi lehet az oka, de engem is érdekelne.
2011. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Átdugtam, próbáltam úgy is, akkor sem ment.

Aztán szöszöltem valamit Szolgáltatásokban, msconfig-ban, meg a WinXP MAnager nevű progiban alapra állítottam mindent, újraindítottam gépet, és most jó! /\ _ /\

Aztán újra beállítottam mindent, letiltottam szolgáltatásokat amiket leszoktam, WinXP Managerben is újra beállítgattam dolgokat, és még mindíg jó.

Szóval lövésem sincs, milehetett a baja. :D

2011. márc. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!