Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap támogatja ugye...

Cipi8 kérdése:

Ez az alaplap támogatja ugye az összes AMD Phenom II processzort vagy csak az X6osokat?

Figyelt kérdés

[link]


Egyik is merősöm szerint nem, de én hiába mondtam neki hogy a Phenom II X6 ig minden alatta lévővel kompatibilis.


2011. márc. 11. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok képben a mai AMD-s foglalatokkal, de ha ugyanazt a tűszámot használja, visszafelé kompatibilisnek kellene lennie. Én arra szavazok.
2011. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 M4rcy ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az X6-sok is ugyanannyi lábat használnak, mint az X4-sek. Szóval egyetértek felettem szólóval, szerintem belemegy.
2011. márc. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az általad linkelt oldalon ott a megoldás:

[link]

Ez a támogatott processzorok listája, illetve, hogy melyik BIOS verziótól támogatja az adott processzort.


Pár újabb steppinges processzort csak BIOS frissítés után támogat, de elég szépen lefedi az AMD AM3-as processzorkínálatát.

2011. márc. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Támogatja :) A six core cpu support csak felhívja a figyelmet, hogy már X6-os phenomokat is rakhatsz bele :) Viszont érdemes figyelni, mert egyes procikat csak BIOSfrissítés utántámogat. Ajánlom, h ha megvan az alaplap, akkor frissítsd a legújabb BIOS verzióra, aztán onnantól azt pakolsz bele, amit jónak látsz :)
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Támogatja, de Asrock helyett esetleg egy kicsit márkásabba nem gondolkodsz?
2011. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Az ASrock is már elég jónak számít :) Már rég külön vált az ASUS-tól és felszereltségben és strapabírásban is egész jól teljesít.
2011. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tényleg ott van az oldalon a CPU Support listben. Nekem most is ASRock-om van és semmi gond nem volt vele még a P4VM890-s van!

Mindenki zöld kezet kapott, és köszi a válaszokat!

2011. márc. 12. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!