Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom egyik napról a...

A monitorom egyik napról a másikra függőlegesen "csíkos" lett. Mi lehet a baja? Javítható? Érdemes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nem lazult-e meg a kábel a monitorodnál és a gépednél. Ajánlott azért pár víruskeresőt is elindítani, illetve nem piszkáltad meg vhol a monitort? Elég az is, ha sikertelen játék során odavágsz neki egyet. Ha ezek sem segítettek, akkor vidd el szerelőhöz. Bár én akkor már a te helyedben vennék egy újat, ha csak nem ragaszkodsz a régihez.
2009. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javasolnám megnézni a monitort egy másik gépen. Nem biztos hogy az a hibás...
2009. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Most már biztos, hogy jó a monitor, másik gépen megnéztük. 2 vírusirtó is lefutott, semmi. Esetleg videokártya?

2009. febr. 21. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Akkor vidd el a gépet egy szerelőhöz. Elképzelhető, h a videókártya okozza a problémát, de más is okozhatja, vidd el szerelőhöz, én azt javaslom. És szerintem a monitort is vidd el, h ha szétszedte, majd megavította, akk gyorsan le is lehet tesztelni, minden ok-e.

2009. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!