Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom formázni a winyót,...

Nem tudom formázni a winyót, csak gyorsformázással, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
jumpert is ide oda dugdostam,egyszer 250 hibás szektort irt a hdd control,majd levettem a jumpert most a nélkül megy igy 850 hibás szektor van,olvastam hogy teljes formázás segíthet,de elér egy rublikát és megáll,egy órrát vártam de ugyan az majd rákattintottam a mégse gombra egyből abba hagyta, csak a gyorsformázást csinálja végig
2011. márc. 15. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy közölnöm kell a rossz hírt, de az a merevlemez a halálán van. Ments le amit tudsz, amíg még lehet.

Utána próbáld ki a SpinRite nevű programot. (Ennek a futási ideje akár jóval 24 óra fölött is lehet, úgyhogy légy türelmes!)

2011. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ha halálán van akkor kuka lesz belőle ha beadja végleg a kulcsot... ez egy 80gigás maxtor,most teszteltem csak itt megakadtam,adat nincs rajta de akkor elkönyvelem hogy rossz azt le van szarva,vagy ez a program életre tudja kelteni?
2011. márc. 15. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
és hogy kell használni ezt a programot?
2011. márc. 15. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Letöltöd, felrakod egy floppyra, vagy a programmal elmented egy ISO kiterjesztésbe, amit pontosan úgy, mint egy op.rendszert kiírsz egy CD-re, ha lehet újraírhatóra, hogy le tudd törölni, majd arról indítod be a gépet.

[link]

Nézd meg itt a képet, ügyelj, hogy amit leszedsz így nézzen ki, mert vannak vírusos, kamu verziók is néhány helyen...

De szerintem ezt már ez a program sem fogja tudni életre kelteni...

2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ezt csináltam,ott e pár gomb közül egyik működött csak az hogy elmentett egy ugyan olyan nevű iso fájlt,azt beraktam daemon tools-ba megnyitottam ami benne volt és ugyan azt az ablakot dobta ki amin van az a pár gomb,és egyik abból csinál egy ugyanolyan nevű iso fájlt... szoval nem igazán megy :S vagy szart töltöttem le?
2011. márc. 15. 19:21
 6/8 A kérdező kommentje:
ja megvan,kiirtam lemezre igy már elindul,de ez igen bonyolult program, le tudnád nagyjából irni kb milyen gombokat nyomjak sorrendben hogy indítsam a folyamatot? sok féle lehetőség van de nem tudok angolul :S
2011. márc. 15. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ennyire pontosan én sem tudom, csak ha megnézem.

kb. két éve használtam, akkor nekem beállt, már nem emlékszem a pontos folyamatra... :S

2011. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha feltöltöd az iso fájlt egy ingyenes tárhelyre, megnézem neked. :) Sajnos nekem már nincs meg a program sem...
2011. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!