Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van még a neten olyan driver...

Van még a neten olyan driver pack ami minden drivert feltud tenni? (leginkább a hangkártya lenne fontos) És merre lehetne leszedni? Esetleg valaki eltudná küldeni?

Figyelt kérdés
Régebben volt már ilyen cuccom, csak sajnos elveszett.
2011. márc. 18. 13:26
 1/4 bix ***** válasza:
mihez kéne pack? gondolom laptop... akkor kéne egy gyártó pontos típussal.
2011. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha létezik is ilyen, akkor a hatékonysága és megbízhatósága valahol a béka segge alatt van. Amúgy szerintem egyszerűen képtelenség ilyet összeállítani.


Ne légy lusta, keresd fel a számítógép, alaplap, stb. gyártójának honlapját és ott megtalálod amit keresel.

Google barátod szívesen segít. Ha meg nem tudod mi van a gépedben, rakd fel az AIDA64 vagy SIW programokat.

2011. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem laptop, hanem számítógép.

Régebben volt ilyen.

Azért kellene nekem, mert nincsen semmi driverem a géphez.

A hangkártya " Soundmax " driverrel működik. Csak nem mindeggy, hogy milyen az a driver. Az adatlapom AsusN13219

Kérlek titeket, segítsetek. eléggé fontos lenne.

2011. márc. 18. 13:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos egyedül a hangkártyám nem jelzik az ilyen programok. Egyszerűen nem tudok mit csinálni. Már mindent próbáltam..=/

Nekem igazán a hangkártya kellene, az a fontos.

2011. márc. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!