Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belkin routerhez nem tudtok...

Belkin routerhez nem tudtok telepítő cd-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám lenne, hogy elvesztettem a Belkin F5D7230-4 ver.8000 -as routerem telepítő cd-jét. A belkin hivatalos oldalán a supportnál pedig csak updatek vannak, meg használati utasítások. T-onlie-os netem van, és kéne a telepítő cd, hogy be tudjam állítani a jelszót mert PPPoE-s :S

Válaszokat előre is köszi..


2011. márc. 18. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Routerhez nem kell telepítő CD.
2011. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos választ.. szerencsére sikerült megtalálnom a cd-t, fel is tettem a gépre, úgyhogy több ilyen probléma nem lesz. Mint említettem cd azért kell, hogy a szolgáltató által adott jelszót el tudjam menteni..
2011. márc. 21. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy fiam. Nem kell CD. Retardált hülye.
2011. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha te ennyire okos vagy elmagyarázhatnád, hogy kell beállítani a router jelszavát.. és ez alatt nem a nyílt hálózat lezárását értem, hanem a PPPoE jelszót amit a tréonline adott.
2011. márc. 22. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyitod a böngésződben a ruter grafikus konfigurációs felületét, megkeresed a WAN interfész konfigurációs menüpontot, ott beállítod a PPP beágyazást megadod a felhasználónevet és a jelszót, és láss csodát: működik!
2011. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha a grafikus konfigurációs felület alatt a Belkin által adott ip-t érted megint csak nem jó a megoldás, mert nem jön be az oldal.. amúgy ha oltogatás helyett rögtön az előző üzenetet írtad volna, előrébb lennénk.. ezért van ez az oldal
2011. márc. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!