Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb device ovber current...

Usb device ovber current status deceted hiba bootnál?

Figyelt kérdés

Szétszedtem a gépet, majd újra összeraktam. Indításnál a fenti hibát kaptam, és a gép lelövi magát 15s után. Próbáltam, hogy semmilyen eszközt nem kötök a gépre, ezután sem lett jó (Ps2-es egér + bill, vinyó volt csak rajt).


Valakinek ötlete, mi lehet a gond?


2011. márc. 19. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, leginkább akkor szokott előfordulni, hogy rosszul lettek összedugva a kábelek, vagy hozzáérnek valamihez és egy pici áramot kapnak. (Például az alaplap háta mögé került a kábel.) De olyanról is hallottam már, hogy az alaplap csavarjait kell egy kicsit kilazítani, mert ha túl szorosan vannak meghúzva, akkor az alaplap hozzáér valamihez, akár a számítógépházhoz is. Ha van ilyen elülső USB portod, akkor szerintem először arrafelé keresgélj, esetleg húzd is ki ideiglenesen.
2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent lehúzni, próbáltam ház nélkül, sehogy sem jó. Javítható elméletileg ?
2011. márc. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!