Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a proceszórt meddig lehet...

Ezt a proceszórt meddig lehet húzni?

Figyelt kérdés

Egy A7V8X-X alaplapom van Benne egy:AMD Anthlon(TM)XP 2400+


Ez jelenleg 2.0ghz-van de láttam hogy 3.0ghz-is felehet huzni szerintetek érdemes egy 0.5 huzni rajta?


Ha bármien adat kel még irjatok rám leirom.


2011. márc. 20. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt már nem éri meg húzni. Nem nő annyival a teljesítmény, mint a fogyasztás, és a hőtermelés. Emellett hamarabb meg is pusztul.
2011. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kocsi után kötve akár kilométereket is húzhatod. :)

Gyalog is, csak úgy kicsit fárasztó lesz és elfáradsz.


Amúgy ne nyúlj hozzá, amíg nincs megfelelő hűtőd. Ha mégis hozzányúlnál, akkor pici léptekben haladj, utána teszteld valami Pi-t számoló programmal, aztán még egy picit és megint teszteled. A végén pedig legalább 5-6 órát teszteld, hogy stabil-e, és nézd meg a hőmérsékletét is, nehogy túlmelegedjen.

2011. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
LINKET tudna valaki adni hogyérted stabbil lefagy?
2011. márc. 20. 12:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Lefagy, kékhalál, furcsa dolgok... bármi ami eddig nem volt és nem épp jó dolog.
2011. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ugytudom csak akór van kékhalál ha valameik ramom meghal.
2011. márc. 20. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt elég rosszul tudod...

A kékhalál legtöbbször csak szoftverhiba, de akármelyik hardware hibája is lehet!

2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kösz böviteted az informáciomat :D.


De prociról még tippek-kénének.

2011. márc. 20. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a procit tényleg nem érdemes húzni, nem éreznél javulást sem játékok terén sem másmilyen szempontból. Csak úgy kísérletezésképpen persze kipróbálhatod de ne várj tőle sokat.
2011. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem 2500+ van régi gépemben ( 1,9 ghzn járattam ), és azért terhelés alatt gyári hűtővel elég szépen termeli a hőt. viszont ha ezt el tudod vezetni pl vízhűtéssel vagy nagyon durva léghűtéssel, akkor szépen lehet húzni, az athlonokban mindig is jó adag tartalék volt.

de megfelelő hűtés nélkül esélytelen, elfüstölni azonnal ugyan nem fog, de alaplap biztonsági rendszere hamar vészleállítja az egész rendszert pont h a túlmelegedést elkerülje

2011. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
100% kihasználom procit 59c fokra megy fel.
2011. ápr. 17. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!