Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Bocsi előre is :D

Figyelt kérdés
Volt egy NVIDIA Geforce 7600GT videókártyám és most szereztem ingyen egy NVIDIA Gigabyte GV-N210 eset! A 7600GTnek 256os ramja volt ennek pedig 512, de nem gyorsított szinte semmit a gépen! Ez miért lehet feltettem a driverét és mégsincs semmi! Remélem valaki tud segíteni mert nagyon felbsz.
2011. márc. 20. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy semmivel sem jobb a 7600gt-nél a 210-es csak tud pár új funkciót,de attól a teljesítménye nem biztos,hogy jó.Nem vagyok képben az új Gf kártyákkal kicsit összezavart az új számozás,de a 210 nagyon alap kártya csak.

Másrészről lehet a procid vagy a ramod kevés és így az határolja be a teljesítményt,mert nagyjából,mindíg a leggyengébb pont határolja be a gép teljesítményét.

2011. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és egy videokártya ismertető jele nem a rajta található memória menyisége,hanem a grafikus processzor teljesítménye.

Több memóriának csak nagyobb teljesítményű GPU mellett van jelentősége és még számít a memória gyorsasága is mert nem mindegy,hogy kevesebb de gyorsabb vagy több de lassabb.

Bár a 210-esen mindenképpen gyorsabb a memória minta 7600 gt-n ezt csak azért írtam le mert nem árt tudni.


Leírhatnád a géped adatait akkor könyebb lenne válaszolni a kérdésedre.

2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Captain Frájer ***** válasza:
A GT 210 kb teljesítményben ugyanazt nyújtja, mint egy 7600 GT. Csupán több memója van és támogatja a dx10.1-et. Egy filmezéshez, netezéshez kitalált kiskártya, ami keveset fogyaszt. Ez a funkciója, ennél többet nem is várhat tőle az ember.
2011. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!