Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kétprimary partíciót csináltam...

Kétprimary partíciót csináltam egy winchesteren. A rendszer bootolhatatlan. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az adatoknak meg KELL maradniuk, másik winchesterem sajnos nincs, cd olvasásra nincs lehetőség, pendriveról, windows cd képfájllal telepítettem a windowst mindig.
2011. márc. 26. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bootold a windows setupot, abban van valami automatic recovery mode, ami úgy tudom javítani tudja az elbaszott bootloadert.
2011. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a boot.ini-vel van a gond, ez súlyosabb probléma: két primary partition van a winchesteren, és ez valami miatt bootolhatatlanná tette a rendszert.
2011. márc. 26. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy nem a boot.ini a probléma?

Ha nem, akkor a következőket tedd:

Vegyél, illetve tölts le egy olyan Linuxot, ami bármiről bebootol, és tedd fel egy pendrivre-ra! Bootolj a pendrive-ról, és gyűjtsd ki az adatokat floppyra, vagy pendrive-ra! Ha már az adatok megvannak, akkor hozhatod a Windows telepítőt, és lezúzhatod az egészet, majd újrapartícionálhatod, meg minden.

2011. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A windows setup nem csak a boot.ini fájlt tudja rendbe rakni. A bootloader nem abban van, normál fájlkezelővel nem is látod, mivel nem fájlban van. Próbáld csak ki.
2011. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!