Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen GTX570-t érdemes...

Milyen GTX570-t érdemes venni? ASUS, Zotac, Gigabyte, EVGA vagy mit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem bármelyik jó azok közül amit felsoroltál
2011. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sztem nemtudom mire való egy ilyen kártya....ismereteim szerint a mai játékokhoz sok, grafikai programokhoz(ha komolyan beleásódtál a témába és nem photoshopkaratézol) pedig kevés...sztem sokkal értékállóbb lenne egy gyengébb kártya...(gtx 460)

de ha ezek közül kell választani, akkor azért nem mindegy mert ugyan a grafikus magja mindegyiknek ugyanaz de a körítést a gyártó (zotac,palit,stb) adja hozzá.

sztem az asusnál már csak a márkát fizeted meg...a zotac evga..hát nem akarok rosszat mondani róluk, de sztem a legjobb választás a Gigabyte lenne mert ők nagyon jó hűtéssel szerelik fel a kártyáikat, kilőve ezzel a vga-k egyik legnagyobb veszélyét, a tulmelegedést...

ezenkívül ajánlam még az MSI-t mert a teszteken elég jó eredményt szokott elérni nvidiás magokkal...

2011. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy az Evga a legjobb de mindegy...
2011. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok különbség közöttük, de én Asust vagy Zotacot vennék. Utána kell nézni, hogy melyik a legcsendesebb. A többi tulajdonságban nem lehet nagy eltérés.
2011. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azért az EVGA overclocked kártyái mások mint a gyárilag húzott Gainward/Gigabyte kártyák. Az EVGA meg csak egy matrica és egy overclocked GPU ami annyit tesz hogy nagyobb az esélye annak hogy tönkremegy hamar. Adnak hozzá egy progit is ami ha szerencséd van nem öli meg az egész rendszered. Tapasztalatból mondom, nekem kicsinálta az egész gépet jó 3 éve. Pedig csak 2%ot növeltem a teljesítményen és új hűtő is volt a kártyán (9600GT)


Vegyél Gainwardot! Tudom, nem soroltad fel, de az a legjobb nvidia "gyártó" játékra. Programra persze nem optimalizált, de játékra az egyik legjobb!

2011. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt hol olvastad hogy az evga a legjobb?

:)

2011. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az EVGA kiváló minőséget képvisel. Ezek közül simán a legminőségibb.

Egyik legnagyobb gyártó az USA-ban. Az, hogy nem ismeritek az azért van, mert csak most nyitottak Európa felé.

Amúgy én elsősorban a hűtést nézném meg (ammenyiben nem refhűtős) ->TwinFrozrIII/Phantom/Windforce3

2011. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!