Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na akkor ez lenne a végleges...

Na akkor ez lenne a végleges konfig. Bíráljátok! cod5-7, battlefield-ek, crysis-ek és hasonló játékokat szeretnék fullon, akár HD-ben is. ?

Figyelt kérdés

játszani veszem, szóljatok ha valami szúrja a szemeteket.

és ne csak fikázzátok a másikat hanem érveljetek és ajánljatok mást.így tudtok segíteni nekem...

-alaplap: Asus M4A88TD-M EVO/USB3

-proci: Amd phenom x4 955 3.2 GHz,gyári hűtővel

-vga: Gigabyte GTX 460 1 Gb DDR5

-ram: Kingston HyperX 2x2 Gb 1600MHz

-ssd: kingston 64 gb

-táp: FSP FSP500-60GHN 500W Active PFC 85+

-vinyó: nemtudom, mert nem tudom hogy milyen értékeket kell nézni vinyónál.azt sem tudom mi az a 1.8-2,5 és 3,5...ajánljatok bele valamit.


2011. márc. 29. 14:57
 1/2 Panda Péter ***** válasza:

jó, de én radeon hd6850-et vennék, mert gyorsabb és még kevesebbet is eszik. a többi jó. tápból esetleg chieftec CTG 450W, mert az APN-nek kevés kábele van..

vinyóból 3,5"-os kell neked, ha 1TB-osat akarsz, akkor a Samsung HD103SJ-t ajánlom.

2011. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tápból minden képpen nézd meg mert az én codegen-emhez is kellet elosztó+vannak olyan ati kártyák ami kér 8pines dugaszt, vinyó nekem samsung van 750 gb és tökéletesen működik, a többi szerintem is jó
2011. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!