Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Core i5 konfiguráció, vélemények?

Core i5 konfiguráció, vélemények?

Figyelt kérdés

Egy olyan konfig érdekel, ami egyrészt árban 150k Ft körül mozog(az nem gond ha kevesebb), másrészt persze minél erősebb.Cél egy erős játékgép,ami időtálló.Mekkora esélyem van az alábbi konfiggal crysis 2-t 1920*1080 felbontásban max grafikán játszani?Ha nem, miért?Melyik elem illik a legkevésbé a többi közé,hogyan kéne változtatni?A lista nem teljes, egyelőre ennyi van meg az elképzelésemből..

+1:Amazonról rendeléssel kapcsolatban vélemények?Az árak miatt mindenképpen jó üzletnek tűnik.Köszi a segítséget!


Alaplap:ASUS P7P55D-E PRO

[link]


Proci:Intel Core i5-760

[link]


Ram:Corsair 4GB Dual DDR3

[link]


VGA:MSI GeForce GTX560 1 GB DDR5

[link]


Esetleg:

SSD:OCZ Technology 120 GB Vertex 2

[link]


2011. márc. 29. 22:25
 1/6 Panda Péter ***** válasza:

erős konfig, de ennyi pénzből én már inkább Sandy Bridge procit vennék, gyorsabb, jövőtállóbb. plusz a videókaresznak HD6850-et raknék, de már ajánlottam másnak is azt a kártyát, szóval lehet hogy néhányan már unják :D

viszont a legfontosabbat nem írtad le: milyen lesz a táp?

2011. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Táp kérdésben tanácstalan vagyok.. :S Nemtudom milyen márkát, hány wattosat válasszak.SSD-vel vannak tapsztalataid?
2011. márc. 29. 22:40
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

nincsenek, de szerintem elég egy kingston is. és ha nem akarsz rá a rendszeren kívül sok mindent rakni, akkor elég bőven 64gb is.

tápból ehhez a konfighoz én egy chieftec CTG-t ajánlok, 400 és 500W között, attól függően, hogy mennyi tartalékot akarsz hagyni a konfigban.

2011. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát szerintem is inkább begy Sandy Bridge proci(Bár ha még tudsz várni olyan dec.-január magasságáig akkor lehet már inkább egy Ivy Bridge).Tápból ilyen konfig mellé azért jobb az 500W-os táp,a videókari meg Crysis 2-höz kiváló, csak az a kérdés hogy az 1Gb VRam meddig bírja majd a rohamot a full HD mellett :S
2011. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kis önkontrollal a 64 GB is elég lesz az igaz.A tápot még megálmodom,mást tervezek ,akkor 400W elég lesz.Na megyek alduni,köszi a segítséget!
2011. márc. 29. 22:50
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
igen, elég a 400W, de csak minőségiből! tápnál ez a kulcsszó, a minőség. ha nem megy a választás, tegyél fel egy kérdést külön a tápra, valszeg észre fogom venni ha nézelődök.
2011. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!