Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megkarcolódott egy xboxos...

Megkarcolódott egy xboxos játékom Cd-je. Mennyire megmenthető? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Egy xboxos CD-m (cod : black ops) összekarcolódott, mert csém elmozditotta az xboxot miközben játszottam. Kivettem megnéztem, visszatettem, tudtam tovább játszani vele. De vannak bizonyos pályák amit nem tölt be, vagy pedig töltés közben megáll( liveozom ) valamint kb 40-45 percenként kiirja hogy tisztitsam meg a CD-t. Van ismerősöm aki szerint vigyem el a CD-t egy szaküzletbe, ahol rendbehozzák, eltünteti ka karcot, el is mentem, és mondták h 1000 forint, és 95%ban teljesen sikerült. De egy másik boltban azt mondták , felesleges, pénz kidobás, ujra visszajönnek ezek a "hibák"..

Most akkor kinek higyjek? MIt válasszak??? Tényleg megéri??

Olyan válaszadókto lvárok válaszokat, akik értenek is hozzá, köszönöm!!!


2011. márc. 30. 19:42
 1/2 Hülyeválasz ***** válasza:

konzolstudio.hu

vállalnak lemezpolírozást.

2011. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de igazábol az érdekelne, hogy téleg, olyan lesz-e a CD mint előtte, karcmentes
2011. márc. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!