Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép szétszedés, összerakás,...

Gép szétszedés, összerakás, mire kell ügyelni?

Figyelt kérdés

Légyszi részletesen, és normál hangnemben írjatok.


Ilyenekre gondolok: Kábelek, usb kábel színeinél honnan tudom, hogy nem fordítva kötöttem vissza(ha még nincs bekapcsolva), világító led-ek hová kerülnek, a procival egyéb gondok lehetnek-e, meghajtók bekötése, ram ...


2011. márc. 31. 13:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem nem olyan nagy művészet. Próbáld mindig nagyon óvatosan csinálni a dolgokat. A legtöbb csatlakozót nem lehet fordítva betenni, de ami kétes azt inkább írd fel vagy fényképezd le. Nem tudom mennyire vagy minek akarod szétszedni de légy figyelmes. Procit rosszul nem tudod visszatenni. Alaplaphoz adott használatiban is benne van a legtöbb dolog.
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Érdemes szakember jelentlétében buherálni a gépet, sőt, ha megmutatja és elmagyarázza mit hogyan kell, az még jobb.
2011. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapot is kiszeded akkor a távtartók helyére nagyon ügyelj, mert nekem is az miatt ment majdnem tönkre a gép
2011. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ha az alaplapot nem szeded ki akkor tényleg nem lehet gáz...mert nem tudod összecserélni a dolgokat...

meg amugy is amikor szétszedsz valamit nézd meg hogy mit honnan veszel ki....még tanulhatsz is...

csak ne járj ugy hogy maradnak ki dolgok.XD

meg az sem árt ha nincs rajtad műszálas cucc amikor buherálod, mert a statikus kisülések is meghibásokhoz vezetnek....

2011. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azért akarom szerelni a gépet, mert 3 hét és vizsga, ott kell majd szétszedni, összarakni, ...

Viszont a suliban erre nem összpontosítanak. Én szóltam a tanáromnak, ennyit mondott: Ne szóljak bele, hogy mit, mikor és hogyan tanít!!! Egyedüli lányként azért segíthetne a tanár, azért mert a fiúk tudják, még kellene tanítania, elvégre is azért iskola az iskola.


Még 1 kérés. Tudnátok videó linket ajánlani ezzel kapcsolatban?

2011. márc. 31. 19:42
 6/15 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem célszerűbb lenne megkérni egy fiut az osztályból hogy segitsen.a lényeg ha mégis szétszeded: ha valami nem megy simán a helyére ne erőltesd!
2011. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qX1I5m8riVk


Nagyon részletesen megmutatják!

2011. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
google kereső, és a prohardver fórumai nagyon sokat segítenek, egyébként melyik suliba jársz, hátha van ott ismerősöm, aki segít?
2011. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia,


utolsó hozzászóló: Borsod megyei vagy?

2011. ápr. 4. 09:13
 10/15 anonim ***** válasza:
borsodba hol vagy ?
2011. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!