Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU-201GLY CPU215 533MHz...

CPU-201GLY CPU215 533MHz system bus Mit jelent a 215 a CPU után és mekkora a CPU (hány MHz)?

Figyelt kérdés

300MHz-et tudó CPU kell egy programhoz, de én ebből nem tudom kisakkozni, nekem magas, mint majomnak a villanyzongora. Kérlek, segítsetek! Előre is hálásan köszönöm!

Még egy kérdés. Ha a CPU kevesebbet tud, mint amennyit a program megkíván, akkor mi történik?


2011. márc. 31. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg ez egy 1.33GHz-s Intel procis "all-in" cucc lesz. Olyan, amin az alaplapra a proci is rá van integrálva. Így a 300MHz megvan. Ha nincs, akkor két eset lehet: vagy ellenőrzi a program telepítéskor/indításkor ezt, és nem települ fel/nem indul el. Vagy feltelepül, elindul. Ha elindul további két eset van: vagy kicsit döcög, akadozik, vagy tökéletesen működik.
2011. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azaz, az az "all-in", amit írsz, 1.33Ghz-s! :)

Köszönöm a válaszodat!

2011. márc. 31. 19:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valami. 667MHz-es (?) RAM volt benne, 512MB. Vettem egy 1GB-os RAM-ot, szintén 667-est - és csak most olvasom, hogy úgyis leredukálja a system bus 533MHz-es sebességére. Akkor ugye nem kell kicseréltetnem az új RAM-ot, ha eddig is nagyobb MHz-es volt benne? Mivel azzal működött, nem is akartam volna kockáztatni, meg sajnos csak most szúrtam ki, hogy az 533MHz-es RAM is jó lett volna.
2011. márc. 31. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden memória tökéletesen működik a névleges frekvencia alatt. Olyan ez a 667MHz, mint az autó végsebessége. Nem hal meg, ha nem ott használod.
2011. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm normális, érthető, vicces, és igen szemléltető választ! Ez így tényleg érthető, nagyon köszönöm! :)
2011. márc. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!