Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1Gb-os Pendriveot nem tudom...

1Gb-os Pendriveot nem tudom megformázni?

Figyelt kérdés
Tehát cmdbe probálkoztam de azt irja ki hogy nem lehet megállapitani a szektorcsoport méretét. valami ötlet?
2011. ápr. 1. 19:35
 1/9 Balcsix ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az összeset meglehet,ha meg nemsikerül te csináltál ott valamit...(DE LHET HOGY NEM LEHET NEM TUDOM!)
2011. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne akarj okos lenni, formázd le normálisan, sajátgépből :D

nem szégyen :D

2011. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De muszály okosnak lenni mert sajátgépröl probáltam eredmény: windows nem tudja megformázni :(
2011. ápr. 1. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:
az elsönek: Nem csináltam semmit ugy kaptam hogy másoljak rá valamit bedugtam és mingyárt kérte hogy formázzam. De nem lehet
2011. ápr. 1. 20:09
 5/9 anonim válasza:
Ellenőrizd nem sérült-e a csatolója, nem szennyezett-e stb. Ez érdekes, bedugod, és kiugrik, h lemez formázása? Nem linuxos a tulaj? :D
2011. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kuka lesz belőle, egy pendrive-ott nem lehet javítgatni,vagyis nem szokás biztos tudnak valamit csinálni vele de a javítás árán veszel három másik 4gigásat, nekem is volt ilyen formázhatatlan,használhatatlan pendrive-om
2011. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem na mindegy kösz a válaszokat
2011. ápr. 2. 17:15
 8/9 Strigi válasza:
Keresd meg rajta a kis pöcköt, amit átkapcsolva máris sikerülni fog.
2011. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egyikötök se tudta a választ. Mert a diskmgmt.msc futtatva töröltem a particiot, új patricio, formázás és mükszik :)
2011. ápr. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!