Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most raktam újra a windowst,...

Most raktam újra a windowst, de ha rámegyak a start menüben hogy kikapcsolás, akkor lefagy a rendszer, miért van ez?

Figyelt kérdés
bár az egér és a ctrl+alt+del működik. A processzor használat is csak 1%-os. ilyenkor le kell állítanom az explorer. Exe-t és futtatásnál újraindítani. vírus nem lehet a gépem is elég erős. Win xp sp3 Miért van ez?
2011. ápr. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos vírus mentes? formáztál mindent?
2011. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha 100%
2011. ápr. 4. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám. Sőt még az is, hogy a leáálításra kattintottam akkor is újraindult. Az is SP3 volt, tesztán. Most is SP3-at használok bár ez a FREEDOM ULTIMATE. Nekem bevált. Bár tudom, hogy sokan szidják.

Talán még azt tudom mondani, hogy rakd fel az SP2-t és keress olyan frissítést egy megbítható oldalom ami SP3-ra frissít. Nem tudom, hogy mennyire volt hasznos a hozzászólásom...

2011. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!