Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a laptop-ot egy...

Hogyan tudom a laptop-ot egy monitorhoz csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Notebook-om van, és egy monitorhoz szeretném csatlakoztatni. Már összedugtam a kettőt, de semmi.
2011. ápr. 5. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy, hogy kikapcsolod, akkor hozzákötöd, és úgy kapcsolod be.


Ha nem megy, akkor valahol a beállításoknál kell megkeresni.

Általában a billentyűzet valamely speciális billentyűjével is meg lehet tenni, de pl ati kártyánal a Catalyst Control Center program ezért a felelős, Nvidia videókártyánál szintén van - kéne, hogy legyen- valamilyen kezelő program ( azt nem ismerem...:D)

2011. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hozzákötöd.Aztán FN+ F8v F4 mindenhol más(olyan kis kocka ikont keress ami mellett 2 oldalt csík van-vmelyik F billnetyűn)és addig nyomkodd a az F8-at(vagy amelyik gombon van az a előbb említett ikon) amíg 1 monitor és 1 laptop ikont nem látsz megjelenni a laptopod képernyőjén.

Remélem érthető voltam és tudtam segíteni.

2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! Már csak egy kérdésem lenne. Hogyan tudom beállítani, hogy a laptop képernyője elsötétüljön? Jah, meg hogy a monitoron a kép teljes képernyős legyen? :)
2011. ápr. 5. 19:25
 4/5 mate0117 ***** válasza:

winxp: asztal jobb klikk--> tulajdonságok--> megjelenítés

win7: aszal jobb klikk--> képernyőfelbontás...


na ezeknél kö ügyeskedni


kiterjesztés: a laptop monitor mellé tesz a tv-t (képzeletben)

másol: ugyan az a kép a tv-n mint a laptopon

csak monitor a laptopon semmi a tv- az ami a laptopon lenne


hogy a tv-n teljes képernyőbe legyen ahhoz be jő állítani a tv-d maximális felbontását a fenti módszerrel :)

2011. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. ápr. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!