Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtató hiba! Segítesz?

Nyomtató hiba! Segítesz?

Figyelt kérdés
tegnap kiirta a nyomtatóm (Epson S21 Series) hogy a fekete tinta nem eredeti és akkor most nem tudok nyomtatni. (-.-") Elmentem ma hogy vegyek bele, hazahoztam beletettem a nyomtatóba. Amikor ki szerettem volna nyomtatni egy dokumentumot, akkor azt írta ki hogy a többi három szín sem eredeti. (Sárga, Ciánkék, Rózsaszín) Pedig eddig nem volt vele baja. Mindegyiknek eredetinek kellene lennie mert a Mediamarket-ban vettem. AKKOR MOST MIVAN?
2011. ápr. 8. 14:27
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a nem eredeti színű patronban lévő chiptől megbolondult az elektronikája.
2011. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom feljön az az ablak, hogy a betett patron nem eredeti, de nem is lehet leokézni, vagy tovább gombot nyomni? Mert az én Epsonom is kiírja de én tovább tudok menni és nyomtat az csak kiírja, hogy nem eredeti.
2011. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az enyémnek is ugyanez a baja csak nem lehet leokézni... Szoftverfrissítést már próbáltam de már a legfrissebb van rajta..
2011. ápr. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!