Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számít egy jó hűtésű...

Mennyit számít egy jó hűtésű gépház?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Codegen 6220-as házam van, benne egy Intel C2D E8400 processzor, rajta egy CoolerMaster Hyper TX3 hűtő.

Elrendezgettem a tápkábeleket, a levegőnek jelenleg szabad átjárása van. (A 5.25-ös takarókat kiszedtem, így van szellőzés.) Újrapasztáztam a processzorom, de még így is netezés mellett 40-45 fokos a proci.

Játékban 55 körül mozog. A hűtővel és a processzorral sincs probléma, akkor csak a pasztázás, vagy a gépház marad.


Ezek mellett sokat számítana egy alsótápos 12cm-es ventilátoros gépház?


Vagy esetleg csak rosszul pasztázok? (2mm vastagon bekentem, rá a hűtőt) Esetleg tudna valaki linkelni egy részletesebb leírást (akár képekkel) a helyes pasztázásról?


2011. ápr. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a bajod? Netezésnél kicsit meleg, de 55 fok még belefér... (Bár szerintem nem jó, ha lent van a táp, mert befűt...)
2011. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó a procid hőmérséklete.
2011. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez meglepő számomra, ugyanis rengeteg helyen olvasom, hogy ezzel a hűtővel játék közben még a 40 fok is sok. :)
2011. ápr. 8. 22:30
 4/7 Skywooker Lajos ***** válasza:
ezt meg hol olvastad???nekem az AMD 6 magosom játék közben szokott 80 fok is lenni pedig noctua tuning hűtő van rajta
2011. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80? jézus nekem 45 fölé játék közben sem megy amd ph x4.
2011. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ráadásul, ventilátor nélkül, passzívan is 40-45 fok körül kéne lennie

[link]

2011. ápr. 9. 09:10
 7/7 Skywooker Lajos ***** válasza:
előzőnek jó de te nem hiszem hogy 1920x1200-ba maxon tolod a metro2033-at
2011. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!