Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopot szeretnék venni...

Egy laptopot szeretnék venni az egyetemista fiamnak. Ismertek párat?

Figyelt kérdés

a fiamnak szeretnék venni egy laptopot ami jó gyors és esetleg játékok is mennek rajta, azt is érdekelne hogy a laptopok tudnad -e scannelni? van -e bele építve scannelő?

Az ára nem számít. Köszönöm a válaszokat


2011. ápr. 14. 16:34
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha nem számít a pénz, akkor ne írj olyat, hogy "esetleg játszani is lehessen rajta", mert olyat is tudunk ajánlani, amin a világ összes játéka fut - csak az ára csillagos ég.

Mondj azért egy keretösszeget, hogy mégis...

Szkenner nincs egy notebook-ban, de lehet hordozható mobilt venni, ha fontos a mobilitás,

[link]

vagy ha csak otthon szkennelne, akkor egy sima asztalit, mint bármilyen géphez.

2011. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javaslom az ALIENWARE gépeit ha a pénz nem lényeg,ott még a legalapabb is nagyon jó
2011. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a legalapabb ALIENWARE gép 200 ezer a felsö határt pedig szerintem jobb ha nem forintba írom 4,400$ (csak a gép kiegészítök nélkül)de ha írsz konkrétumot hogy mire kell és még egyszer meggondolva hogy mennyi pénz van rá akkor szívesen segítek ha pedig tényleg nem lényeg a pénz és itt a fullos gépet javaslom mert az tényleg mindenre jó
2011. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panda Péter ***** válasza:
a hp probookokat, vagy elitebookokat ajánlom, ha azt szeretnéd, hogy az a laptop laptop legyen 3 év múlva is.
2011. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem számít a pénz, és esetleg játékok is menjenek, akkor az nem azt jelenti, hogy egy játékra kihegyezett laptop kellene, főleg mert egyetemistaként más célok fontosabbak. Szóval szerintem egy középkategóriás üzleti laptop lenne a jó választás. Dell Latitude-ok között érdemes körbenézni elsősorban.
2011. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A laptopokban nincs scanner! Külön kell hozzá venni, és hozzá csatlakoztatni! Egy Scanner + 20,000 vagy +30,000ft-ba is kerülhet!
2011. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!