Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik 1440x900-as...

Miért nem működik 1440x900-as felbontás?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy '19 colos monitort! És ugye ennek az alap felbontása az 1440x900-as. Csakhogy amikor ezt beállítanám akkor elfeketedik a kép is kiírja, hogy ehhez a felbontáshoz 60Hz szükséges, és érdekes, az van beállítva!

Mit tudok tenni hogy működjön abba felbontásba?



Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 15. 14:45
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Milyen videokarid van? Mivel kötötted össze? (D-SUB, DVI, HDMI) A videokari drivert frissítetted már?
2011. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

GeForce 9800GT-m van és elég új a driver talán 2 hónapos!

A kábel az amit adtak hozzá, az az oldalt 2 csavaros kék!

2011. ápr. 15. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáltad kicsi nagyobb Hz-en?
2011. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is vacakolt tavaly (19-es ASUS monitor, XP SP3 operációs rendszerű gép). Az hittem, a monitor vagy a grafikai kártya rossz. A végén minden kisebb lett az Asztalon, kénytelen voltam a Megjelenítésben mindent nagyra állítani. És a mostani, keddi frissités után visszaállt! Mi volt az oka? Microsoft Visual C++ 2008 Redist. frissitése! Ezt nézd meg a gépeden, tölts le újat a Windows Update-val és telepitsd.
2011. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!