Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok notebookot amin...

Ajánlanátok notebookot amin menne a GTA IV?

Figyelt kérdés
Ha tudtok olyat linkeljetek ami benne van a 180e Ft-os árkeretbe :)
2011. ápr. 15. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt lesd meg igaz 420 de: [link]

amm:

[link]

nekem 1 MSI GX600-as notebook-om van(régebben 200-250Ft)gond nélkül viszi a gta 4-et

2011. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél az a Dell Inspirion noti még véletlenül se vinnel el a maga Intel GMA videókártyájával...


Kérdezőnek meg ajánlom hogy olyan gépeket nézzen ki magának, amiben lehetőleg minimum ATI HD5650-es ill. GeForce GT 420M van vagy ezektől magasabb szintű grafikus kártya van :)

Amúgy az enyémben HD5650-es van és mediumon akadás mentesen megy ;)

2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Ha azon az intel graphichs media-n elindul a gta iv, akkor gyalog körbejárom a földet. Legalább hülyeséget nem kéne írni. Alienware való játékra, vagy az asusnak vannak gamer laptopjai, bár asus akkor sem kéne, ha ingyen lenne. Tudom, mennyire "megbízható". Ezzel foglalkozom.
2011. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik talán jó lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azert am valszeg low grafikaval az inteles integraltakon is elmegy. En anno akkor vettem belepo kategorias laptopot, minkor a san andreas megjelent, es gagyi integralt s3 kartya volt benne, de low-on vitte.


Szerintem amugy a legalja ami biztosan viszi, az egy AMD-ATI-s laptop, AMD P320-as proci, Ati HD 4250-es vide kartya, ilyen HP-bol 90 ezer korul kaphato.

2011. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amugy meg baromsag laptopot jatekra venni. 50 ezerert mondok olyan uj asztali gepet, ami medium grafikaval viszi, 70-ert ami maxon.
2011. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
APPLE!!!
2011. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na azért a San Andrea meg a IV-es "kicsit" más kategória. Igen, a SA-t nkm is vitte az asztali gépem alaplami graf kártyán. De ha a IV-est elviszi akkor 1 évig kézen fogok járni!
2011. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!