Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján válasszak hangszórót?

Figyelt kérdés

Nem rég sikerült szert tennem egy netezésre is alkalmas számítógépre.

Így pár napja már én is részesülhetek az otthoni Internet örömeiben (bosszúságaiban).


Hangszóró vásárlásával szeretném fokozni az élményt csak, mivel laikus vagyok, nem tudom, milyen szempontokat vegyek figyelembe a vásárlás során?


Mit tudtok (mertek) ajánlani?


Mekkora kiadásra számíthatok?


(Nem csúcsminőségre gondolok. Átlagos igényeim vannak.)


2009. márc. 4. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem elég egy sima hangszoró ami úgy 1500-2000 ft bár ha akarsz egy kis baszust lehet kapni 2.1 hangszorót és ha filmeket is nézel lehet kapni 5.1 rendszereket.de ahogy irtam átlagos felhasználásra elég a legalapabb hangszoró
2009. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát igen de ha normális hanggal, nem a düccögő műanyagdobozkán akarod hallgatni kezdetnek nemrossz vmien 2.1es, 5-10ből bőven kijön egy minőségi a megfelelő boltban
2009. márc. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!