Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a laptopomról a...

Hogyan tudom a laptopomról a programokat külső wincesterre rakni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kaptam egy laptopot, de nagyon kicsi a memóriája. Kaptam egy külső wincestert is és a gépen lévő dolgokat erre szeretném átrakni, hogy a gép ne legyen olyan lassú.Ilyesmi programokról van sz:word,excel, adobe, skype...
2011. ápr. 22. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Programokat csak úgy, ha letörlöd a most feltelepítetteket, és újratelepíted a külső merevlemezre.

A külső merevlemezen lévő programok nagy valószínűséggel másik gépen nem fognak futni!

Memória pedig nem tárhely!

2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keversz 1-2 dolgot...attól mert te átpakolod ezeket a progikat,nem lesz több memóriája a gépnek.....


memóriát úgy tudsz felszabadítani ha ezeket a programokat nem futtatod csak ha épp használod pls msn skípe


winchester a tárhely ahol ezek a programok alapból tárolódnak,de ezeket pár átpakolni hisz nem hiszem h olyan kicsi vinyó lenne h nem férne el a másik pedig h nem emiatt lassú valszeg a gép


mellesleg a külső vinyó ha nem lenne rácsatlakoztatva a progit nem is indulnának el...1ébként USB kábellel csatlakozta6tod...

2011. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

skype...

és kár átpakolni akartam írni

2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A programok telepítésekor megadhatod a telepítés helyét.

Használj portable programokat, ezeket átrakhatod és hordozhatod.

itt találsz sokat (skype is van)

[link]

2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. ápr. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!