Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezről véletlenül...

Külső merevlemezről véletlenül törölt fájlok visszaállítására van lehetőség?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor kérlek mondjátok el, hogyan lehetséges illetve melyik cég csinál ilyet.
2011. ápr. 25. 13:41
 1/9 jas0nx ***** válasza:

Külön erre specializálódott céget nem ismerek, de ha beviszed egy komolyabb PC boltba akkor segíteni fognak rajtad, ha csak le nem formáztad...

DE akár te magad is meg tudod csinálni, csak olvasd el az alábbi cikkeket!


[link]

[link]

2011. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elöbb ezt probáld, hátha sikerül neked is.

A Recuva-t ajánlom. (mélyvizsgálatott engedélyezd)

[link]

2011. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a PCtools-tól a File Recover programot használtam jó párszor, elég gyakran vissza tudja hozni a file-okat, ha fizikailag még nem tűntek el a merevlemezről, csak töröltként lettek felcímkézve.


Amúgy a Google a barátunk: [link]

2011. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baromság! Akkor is visszahozhatóak az adatok, ha formáztad a HDD-t! EASEUS-nak van ilyen progija, 1GB-ig ingyenesen visszaállíthatod a törölt file-okat! Próbáld ki, nehogy már fizess érte!
2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem leírni, de a KÜRT kft. foglalkozik mindennemű adatmentéssel, de nagyon borsos áron.
2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:57 vagyok. Bocs, de a többiek által felsorolt progit nekem sz@rt se értek, nem látták a fájlokat, amik igenis ott voltak! Recuva amúgy is CCleaner gyártójáé, ami jó nagy sz.r! Én egy meghibásodott USB-ről akartam visszakapni az adataimat. Többször formáztam, újraírtam - mégis mindent megtalált rajta EASEUS - mondjuk a 95%-át biztosan, de lehet, hogy többet. Avirával se próbálkozz, az is sz.r.
2011. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:57-es ha csak simán formázod a merevlemezt, a fájlok rajta maranak, csak töröltként lesznek felcímkézve. Ahhoz hoz teljesen eltüntesd a fájlt, vagy felül kell írni azt a szektort a merevlemezen, vagy pedig hard formatot kell adni neki, de akkor sem csinál mást, csak átírja az egész lemezt felváltva 1 0 1 0 1 0 1 0 stb.-re, azaz igazábol felülírja a teljes HDD-t.
2011. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jas0nx ***** válasza:
2011. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jas0nx ***** válasza:

[link]


én ezt használom, de ez a progi több minden másra is jó, de az előttem szóló sok okos ember már felsorolt számtalan megoldást melyet évek hosszú sora alatt sajátítottak el így én ennek a motorját már nem mondom el...

2011. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!