Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhűtő halkítása?

Processzorhűtő halkítása?

Figyelt kérdés
Nagyon megörültem hogy ilyen olcsón kaptam ilyen jó kis procit de hamar kiderült a hátránya, fülesen keresztül lazán hallom a hűtőt és még csak 1 napja van meg de már kezdek megőrülni vki tud vmi módot a halkítására?
2011. ápr. 27. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írod hogy milyen processzor mindegyikhez rengeteg hűtő van.
2011. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3400 MHz (17 x 200)


Ehez van gyári hűtő

2011. ápr. 27. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:

nem rossz az a hűtő, az enyémet nem is hallom.

[link]

2011. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy értettem nincs vmi baja?
2011. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nincs baja a hűtőnek, akkor biosban tudod szabályozni a hűtést (tudtommal a gyári is PWMes). esetleg a procit alulfeszelheted, bár lassabb lesz de még annyira se kell dolgoznia a hűtőnek, ha meg majd kell a kakaó akkor visszaállítod eredeti teljesítményére
2011. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Panda Péter ***** válasza:
a tx3 véleményem (és tapasztalataim) szerint már egy picit kevés 4 magra, inkább a cooler master vonalon maradva a 212+ -t ajánlom.
2011. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a procim van, ugyenez a problémám, BIOS-ban beállítottam a sémát neki, hogy milyen hőfokon kapcsoljon feljebb a hűtés, addig sokszor volt, hogy ha fenn volt a ház oldala akkor akár 7000-es! fordulatig is felpörgött. Egyébként a gyári hűtőjét sokan szidják a 965-nek, ezen átmenetileg segít ha oldallap nélkül használod a házat, vagy mint most én, a napokban rendeletem egy jól szellőző Aerocool házikót meg egy Scythe hűtőt.
2011. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
BIOS-ban lehet állítani, hogy csak akkor és annyit forogjon a venti, amennyit kell... nekem asztali gépben van, hogy 25%on megy
2011. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban van egy olyan opció hogy cool and quite, kapcsold be, akkor állítja a hűtést a hőfokhoz képest, ha nincs bekapcsolva akkor maxon megy a cooler.
2011. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!