Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Láttok rá esélyt, hogy mostaná...

Láttok rá esélyt, hogy mostanában nagyot fog zuhanni az E8xxx-es Core 2 Duo-k ára?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy vegyétek elő a varázsgömböket, hanem jól informált emberek mindig szokták tudni előre, hogy ennek, meg annak most emelkedni fog, a harmadiknak meg nagyot zuhanni az ára, meg ilyenek.

Tehát?

Köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 29. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer körül van hardverapro.hu-n használt, 24 ezerért új bontatlan dobozos. Vagy ennél is olcsóbban kellene?
2011. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

24-ért milyen van?

Nem, nem arról van szó, hogy 24 ezertől olcsóbban kellene, hanem arról, hogy nem akarom azt, hogy veszek egyet, aztán drasztikusan lecsökken az ára. Mondjuk ezt én annak tudatában (talán annak téves tudatában) kérdeztem, hogy 40-50 ezer körüli összegbe kerülnek az E8xxx processzorok. Pl.: Vaterán van egy E8600-as majdnem 70 ezerért, egy E8400 meg majdnem 40 ezerért.

Arra gondoltam, ennél boltban sem olcsóbb, mert akkor nyilván azt veszi meg az ember, garanciával.

2011. ápr. 29. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah, most szétnéztem (miért csak most???) picit boltokban, sehol sem találtam 24-ért új E8xxx-et. Bocs, lehet, hogy rosszul kerestem, de szerintem nincs.
2011. ápr. 29. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írtam hogy hardverapro.hu-n. Tessék itt egy: [link]
2011. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tiszta vaksi vagyok. Respect!
2011. ápr. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!