Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom feltenni az...

Miért nem tudom feltenni az XP-met a laptopomra? Mi a baj? Van valamilyen speciális XP a laptopokra?

Figyelt kérdés
Satelit L 300 as laptopom van, win7 operációs rendszerrel. Le szeretném venni a win 7-et és felrakni egy új xp-t. Ezt a boltba megcsinálták,de a processzor a felére lett lebutitva és nagyon lassú lett a gép, itthon megpróbáltuk felrakni a saját új xp-nket de kékhalálozot, és nem ment fel , kénytelenek voltunk visszarakni a win 7-et.
2011. ápr. 29. 20:03
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

A probléma adott (bár nem kékhalállal szokott "búcsúzni"):

[link]

2011. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez a megoldás.

Csak annyit fűznék hozzá>>> "Az AHCI és az IDE mód között a teljesítménybeli különbség kicsi."...nos az én tapasztalatom szerint ez nem így van. Sacc 15%-os gyorsulást érzek SATA módban telepítve.

Szóval érdemes integrálni a drivert az xp-be...

2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De majd ha egy nálam hozzáértőbb ismerős jön akkor megkérem hogy csinálja meg,mert ez nekem egy kicsit kínai!De azért még egyszer köszi!
2011. máj. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!