Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki ért az Abit-NF7 Alaplapokho...

Ki ért az Abit-NF7 Alaplapokhoz Ram problémáihoz?

Figyelt kérdés

Szereztem egy Kingmax 1 gb 400hz-s Ramot.

Elvileg még látnia kéne a gépnek ,de bármelyik slotba rakom úgy sípol a gép mint mikor egyáltalán nincs is benne ram.

Elvileg a ram jó.. Mit tudok ilyenkor csinálni? Biosz frissítés segíthet ezen a problémán? Tudom nem mai szerkezetről van szó de nincs pénzem most újra.Viszont az az érdekes hogy idáig 2 db 266hz-s ram volt benne egy 512 +256 -os márkailag ömlesztve ,és így meg működött.


2011. ápr. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a RAM-al lehet probléma ha nem megy.A 400-assal mennie kellene.
2011. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan lehet hogy a ram jó csak a gép kényeskedik valamiért rá?
2011. ápr. 30. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan is előfordul hogy nem mindegyik azonos adatú RAM-al megy sok lap.3 hete egy gépet raktam össze és a telepítés nem ment többféle hibát HDD problémát sys. hibát írt ki és a végén egy 256M RAM-al simán lement a telepítés.Egy RAM-ot csak az 1-es slotba tegyél.
2011. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt NF7-esem remekül vitte a Kingmax modulokat, próbáld meg a BIOS-ban átállítani az FSB/DRAM ratio-t 400 MHz-re így ki is tudod használni a RAM-ot nem csak 333-on fog ketyegni mint azt alapból tenné.
2011. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ram volt rossz...
2011. máj. 7. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!