Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két hangszóró egyszerre...

Két hangszóró egyszerre (monitor+hangfal)?

Figyelt kérdés

Van 2 db hangfalam erősítővel hozzákötve a géphez, ez működik jól, de a tv/monitorban is van egy viszonylag normális hangszóró, hogy tudnám ezt beállítani Win7 en hogy mind a kettő szóljon?Tehát, a monitor is meg a hangfal is.

Néztem a többi hasonló kérdést, de 100% ig nem egyezik :(

Egyáltalán lehetséges ez?


A választ előre köszönöm ! :)


2011. máj. 2. 11:25
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk ha egy jack dugó elosztót dugnál a hangkártyába:

[link]

2011. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen jack dugót használok..és így van nekem 4.1-em :D
2011. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy hülye kérdés lesz:), nekem egy msi g41 tm p33 alaplapom van, ezen van 6 bemenet, akkor is kell egy ilyen elosztó?


[link]

2011. máj. 2. 11:56
 4/10 P.O.C. ***** válasza:

Lehet, de csak 5.1 módban. Úgy meg nem az igazi, csak akkor ha ténylegesen 5.1 -es hangfalszetted van.


Amúgy meg kapásból kinullázna az a 200 Ft?! :D

2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ja 200 Ft nagy összeg, csak tudod, ha valamit akarok azt egyből :D :))


Amúgy tényleg nem értek hozzá egyáltalán, ha veszek egy olyant, akkor el tudom osztani két felé a jacket, eddig oké, egyikbe a az erősítőre rászerelt hangfalat kötöm egy RCA, jack segítségével, meg akkor kéne még egy olyan kábel, aminek csakugyan rca, és jeck a vége, hogy hozzá tudjam kötni a monitorhoz, ugye? És akkor ezt a win 77 egyszerre felismerné?

2011. máj. 2. 12:09
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
Nézd, teljesn analóg a cucc. Szóval a Win 7-nek az égvilágon nem kell semmit felismerni. KB úgy kell elképzelni, mint a 230 V -os konektor elosztót. :)
2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan alaplapi hang, amire ha rádugod akármelyik csatlakozójába a dugót, megkérdezi mit szeretnél csatlakoztatni kis gazdám? Ott kiválaszthatod, hogy bemenet vagy kimenet legyen-e
2011. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem :) Még annyi, ez az elosztó nem rontja a minőséget annyira?
2011. máj. 2. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit feljebb kell majd tekerni a hangerőt.
2011. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, befektetek abba a 200 Ft s elosztóba :D
2011. máj. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!