Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Melyiket válasszam?

Segítség! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

GA-MA78LMT-US2H vagy

GA-MA78LMT-S2

A helyzet hogy most szeretném meg rendelni az árban sok különbséget nem találtam. Ti melyiket ajánlanátok?


2011. máj. 2. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Annyi különbséget találtam a gigabyte honlapon, hogy [link]

Az baloldali az S2-es a jobb az US2H

2011. máj. 2. 18:37
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha nincs nagy árkülönbség, akkor egyértelműen a GA-MA78LMT-US2H -at vegyed. Az IGP-jén van HDMI kimenet is, valamint 7.1 -es hangkarija van, és van rajta SPDIF digitális kimenet is. Valamint e-SATA kimenet is van.

Ami a felszereltségét illeti nem elhanyagolandó a kétszer annyi RAM foglalat is (4 db).


Szóval én nem haboznék..

2011. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit jelent az hogy 1x4 és 1x8 pin ATX connector?
2011. máj. 2. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:

és a gigabyte honlapján a S2-snél ír olyat hogy GigabitLan

és a vidi kártya ebben Ati radeon és a másikbaN?

Mert nem találom sehol

2011. máj. 2. 18:58
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Mindkettőbe ugyan az a ATI Radeon HD 3000 IGP van és mindkettőbe ugyan az a Gigabites hálókari.


A 2*4 pin 12 V ATX (1x8 pin ATX) dupla tápellátást jelent a processzornak, így nagyobb TDP értékű procit is belerakhatsz. Persza ha a tápodon csak 1*4 pin 12 V ATX van ugyan úgy használhatod vele.

2011. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!