Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködik ati radeon...

Miért nem müködik ati radeon 9600 pro family videokarihoz egyetlen driver sem?

Figyelt kérdés
driver genius-szal letöltötem hozá a megfelelő illesztő progit, de azt nem engedte feltelepiteni mert megingathatja a rendszert vagy összeomlik a rendszer nem fog megfelelően müködni stb... valami ilyesmit írt. probálkoztam mással is az sem volt jó hozzá, ugyan ezt irta. aztán meg probáltam folytatni a telepítést és fel is települt, de nem müködöt rendesen, sőt egyáltalán nem mert be se töltöte meg megnyitni sem tudtam. letöröltem utána játszani probáltam egy játékkal az meg már else indul most már. mi lehet a gond? jah és win xp sp2öm van.
2011. máj. 2. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
régi gépemben 9600 pro van, AMD oldaláról szedett driver vígan felment rá. ha innen se működik, akk lehet az XP vmi homemade cucc ami komoly hiányosságokkal küszködik
2011. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon [link] a lap alján a "Option 1 - Full Software Suite"-ot töltsd le azzal jó lesz.
2011. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

innen is töltötem má rá szoftvert, de nem volt jó...

előbb is probálkoztam másikkal, és ott olyat is irt h nem ment át a windows logo tesztelésen meg stb. amikor be kapcsolom a gépet egyből irja h telepitsem hozá a szoftvert, de hát nem tudom igy.

2011. máj. 2. 20:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Sri pár honapja használom és még sp3-on se sp2-ön nem akkart felmeni, ezért is raktam fel sp2-öt hátha azon telepiti normálisan. de h most már a játék se indul el...
2011. máj. 2. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:

azért tisztánlátás kedvéért, olyan játék ami már korábban ezen a konfigon ment ugye?

meg hónapok óta a driver genius féle drivert akarod felrakni, v próbáltad az Amd oldaláról is?

2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott, hogy nem ment át a tesztjén, annál nem tudsz továbbot vagy ok-ot nyomni? Mert ezt a hülyeséget rengeteg régi drivernél kiírja simán le kell okézni és megy az a telepítés simán.
2011. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
probáltam onnan is, meg méh rengeteg helyről, de lehet h amikor játszotam a játékkal akor még másik videokari volt benne. lehet h inkább viszarakom hát ha mükszik... azzal az volt a baj h ki be kapcsolt de csak az én gépemnél :S
2011. máj. 3. 18:19
 8/9 A kérdező kommentje:
nyomtam már továbbot de nem müködöt meg felelően, egyáltalán nem.. be se töltöte
2011. máj. 3. 18:25
 9/9 kabymaci válasza:
nekem pl az avast blokkolta a driver telepítését. ott kiválasztottam, hogy futtatás normál módban és fel is ment a driver szépen.
2012. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!