Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy működik a pendrive-ra...

Hogy működik a pendrive-ra való adatmentés?

Figyelt kérdés
bedugom a gépbe, kiírja h.új hardver, edddig ok.de hogy tudom rátenni azt amit akarok.(pl.egy powerpoint prezentációt).nem ajánl fel semmit a gép h.mentés v.vmi.megjelenik egy olyan h.új mappa ami üres.szóval nem tudom h.rámenti-e a pendrive-ra...tudom elég gagyi kérdésnek tűnik de valaki válaszoljon légyszi.. köszi előre is.:-)
2008. febr. 15. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pendrive-ot új meghajtóként kezeli az XP (is).

Tehát akár az intézőből akár wincommanderből másolhatsz rá!

Mielőtt kivennéd a gépből a pendrive-ot a tálcán a Hardwer biztonságos eltávolítása ikonra kattintva válaszd le a rendszerről a meghajtót és akkor bizosan nem sérül meg rajta az adatállomány! Jobb klikk az ikonra...

2008. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitod a Powerpointtal a prezentációt.

Kiválasztod, hogy mentés másként.

A feljövő ablakban kiválasztod meghajtóként a Sajátgép -> Cserélhető lemez meghajtót, abban a választható lenyiló selectboxban, ami elé Hely van írva felül.

Ez a pendrive-od, ha beírod a fájl nevét, és rányomsz a mentésre, ide fogja neked menteni.


Másrészt ne írj ki új kérdést, amiben ugyanazt megkérdezed, hanem itt írj kommentet, ha valami nem tiszta.

2008. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ok.köszönöm a választ.azt hiszem sikerült:-)
2008. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!