Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden GeForce 300/400/500as...

Minden GeForce 300/400/500as és 8-9series videokártya támogatja a 3D VISION-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rátaláltam erre az NVIDIA 3D Vision technológiára és nagyon tetszik, szeretnék új gépet összeállítani és olyan VGA-t szeretnék, ami már támogatja ezt. Az Nvidia honlapján néztem kártyákat, mindegyiknek természetesen Nvidia márkája volt. pl.: Nvidia Geforce GTX 560TI. Na most olyan kérdésem lenne, hogy csak ezek a kártyák futtatják, amelyeknek benne van a nevükben hogy Nvidia, vagy mondjuk egy ASUS, Gigabyet, MSI, stb kártya is támogatja aminek a nevében benne van h pl. Geforce GTX 560 TI. Mert kinéztem egy pár kártyát de a honlapon tahol néztem nem volt mindegyikhez odaírva támogatásként, votl hogy nem volt semmi, szal gondolom lehagyták őket. Nem igazán értek hozzá, az nvidia a proceszort vagy chipet nem tudom mit ad el ezeknek a cégeknek akik átdolgozzák a VGA-t? Vagy hogy is van ez? Tudnátok ajánlani egy pár jó kártyát 45-60ezer között? Valamint akkor már monitort is esetleg aminél a fő szempont inkább az ár lenne. Tudom h egy ilyen monitor kb 40nél kezdődik ezért gondoltam így. Köszönöm előre a válaszaitokat, remélem érthetően tudtam fogalmazni és tudjátok mire gondoltam pontosan. :)
2011. máj. 6. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én monitornak egy LG Flatron W1934S-t ajánlanék. Olcsó, 15-20e Ft között van, és ledes.
2011. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!