Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondják az Xbox 360-ra...

Miért mondják az Xbox 360-ra hogy rossz?

Figyelt kérdés

Tényleg gyenge konstrukció vagy csak mendemonda ?? vagy esetleg a PS 3-as tábor indított el egy ilyen hírt ?


Abban egyetértek hogy az első x360 konzoloknál túlmelegedési problémák voltak , de az új slim is xar minőség ?


2011. máj. 6. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
A Slim szvsz mégrosszabb. Volt Elite boxom, Slim boxom, most jelenleg egy Slim PS3-al éldegélek. Az elite 3 hónap után bemondta az unalmast, garanciában elintéztem volna, csakhogy a lóf@sznak van kedve elküldeni Amerikába javíttatni. Jóvan, megvettem a PS3 Slimemet. Mai napig perfektűl működik, egyszer nem fagyott be, csak nyáron egyszer a 40 fokos melegben kapcsolt be a ventillátorja, gyors mint a bivaly. Amikor megjelent a 360 Slim, kíváncsi voltam, javult-e. Hát nem. Olyan 1-2 hétig nagyon jó volt, gyors volt mint az állat, aztán utánna elkezdett szó szerint üvölteni a ventillátorja. Sebaj, szünetet tartunk játék közben. Óránként ejtettem egy negyed órás szünetet, és nem ment soha többet 3 óránál egy nap. Most úgy vagyok vele, hogy kénytelen voltam eladni, mert egyfolytában lefagyott, pedig vettem rá Live Goldot is. Szóval igen, sz@r minőség.
2011. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes leírást. ment a zöld kéz :)
2011. máj. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!