Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigurációról? Játékra kell a gép!

Figyelt kérdés
-Intel Core i7-2600K processzor -Asus P8H67-M alaplap -Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1333MHz KHX1333C9D3B1K2/4G memória -Sapphire HD6870 Toxic 1GB DDR5 256bit 11179-05-40G videokártya -Chieftec DT-650C-14S táp 650W -monitor, ház, egér, HDD, író stb van.
2011. máj. 8. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv

Talán elmegy.

2011. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
teljesen jó. 1 max 2 év múlva vid kártyát újítani kell majd ha az akkori játékokkal is maxon akarod majd tolni, de perpill bőven jó
2011. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egy doom3 elmotoszkál rajta.
2011. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
i7 es proci még sok is egy játék se fogja kihasználni ami most vannak a többi jó
2011. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tudja már anyu hogy ezt kérted karácsonyra?

nem értem az embereket...olyan szakszerű leírást ad a gépről mint a boltban aztán megkérdezi hogy lehet e rajta jáccani...

vagy csak itt akarsz dicsekedni?nyomoronc...

menny el dizsibe és ott mutasd meg a csajoknak...ők rá fognak harapni...XD

vagy kamu az egész kérdés?

vagy ha tényleg van pénzed akkor ilyen inreális árak mellett miért nem raksz bele több ramot? igaz hogy nincs értelme ...de az i7-esnek sem ha csak játékra kell....

2011. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó bár én RAM-ból magasabb frekvenciásat tennék a gépbe 2000mhz-es nem drágább sokkal
2011. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tudja már anyu hogy ezt kérted karácsonyra?

nem értem az embereket...olyan szakszerű leírást ad a gépről mint a boltban aztán megkérdezi hogy lehet e rajta jáccani...

vagy csak itt akarsz dicsekedni?nyomoronc...

menny el dizsibe és ott mutasd meg a csajoknak...ők rá fognak harapni...XD

vagy kamu az egész kérdés?

vagy ha tényleg van pénzed akkor ilyen inreális árak mellett miért nem raksz bele több ramot? igaz hogy nincs értelme ...de az i7-esnek sem ha csak játékra kell....


Szia!

Köszi a véleményedet! Ha megengeded akkor kommentálom. Először is ez a kis "nyomoronc" nem ért oly szakszerűen a pc-hez,de szeretnék a mostanitól egy komolyabbat,ami még 2 esetleg 3 évig jó gépnek számítana,és nem kell hozzá nyúlni. Ezért nézelődök nagyon sok honlapon,olvasgatok fórumokon,és ha már megkeresem rá az árát magamnak,akkor fejlesztenék. Nem nagy tudomány kimásolni az alkatrészekről az infót,ez nem azt jelenti hogy értek is hozzá. Ezért kérdeztem meg a többség véleményét. És ha már az okoskodásnál tartunk akkor legalább helyesen írjál!! pl: "inreális"... ezt így írják helyesen hogy irreális!


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2011. máj. 9. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Amit össze írtál kedves kérdező az nagyon jó alaplap és konfig :)


Igaz azt írtam hogy talán elmegy ,,ezt azért írtam mert szuper jó gépet válogattál ki magadnak

DE!! az alaplapot én lecserélném

ha csak nem akarsz egyszerre több vga kártyát a gépedbe ?


de az is lehet hogy elnéztem ,mert ahogyan kutatgattam a neten abbol az alaplapbol amit te megemlitesz 2 különbözö db van

ASUS P6X58D-E

2011. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ha meg nem villogásra kell hanem jó gépet akarsz 2-3 évig akkor meg tényleg loooooser vagy...

akkor az i7-et fölöslegesnek tartom ma, de maradhat mert ki tudja mi lesz 2 év múlva...

a vga dobós, mert drága és ugyan akkor lesz cserés mint mondjuk egy gtx 560...ha fullHD-ben akarsz játszani..

memória jó...

2011. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Power!

Az általad említett alaplap ASUS P6X58D-E is nagyon jó,de az LGA 1156 I7 procikhoz jó. Én i7 2600k szeretnék,hogy jó darabig ne kelljen legalább ezt váltani,ehhez pedig ugye 1155ös kell.Ehhez néztem ki az ASUS P8H67-M R3.0 alaplapot,lehet nem néztem szét elég jól. Memóriából tényleg lehetne nagyobbat venni,de mivel a proci nem tud többet kezelni 1333MHz-nél így nem tudom van e értelme. Mint említettem nem értek hozzá,így lehet jobb lenne nagyobbat tenni bele.

Köszönöm a hozzá szólást!



Kedves "ha meg nem villogásra kell hanem jó gépet akarsz 2-3 évig akkor meg tényleg loooooser vagy...

akkor az i7-et fölöslegesnek tartom ma, de maradhat mert ki tudja mi lesz 2 év múlva...

a vga dobós, mert drága és ugyan akkor lesz cserés mint mondjuk egy gtx 560...ha fullHD-ben akarsz játszani..

memória jó..."

Ha nem baj így szólítalak mert ugye név nélkül írod véleményed. Procit szeretnék egy igazán erőset a gépbe,hogy azzal ne legyen "baj" még egy jó darabig. RAM-ot tényleg lehetne tenni bele többet,és nagyobbat MHz-ben. Viszont VGA-t úgy is cserélgetni kell majd,így szerintem sokkal erősebbet nem érdemes venni most. Viszont...

Nem tudom észre vetted e hogy ez a kérdések és válaszok honlapja. Feltettem egy kérdést. 2x is írtál kommentet,de valahogy nem sikerült a témához hozzá szólnod,sokkal inkább a "kérdezőt" fikázod. Ezzel csak annyi a baj,hogy a honlap nem ezért van. Arról senki nem tehet hogy valakinek esetleg van lehetősége gépet fejleszteni vagy nincs. Ha ez számodra zavaró,azzal sincs baj,csak tartsd meg magadnak az effajta vélemény! További komment részedről OFF!

2011. máj. 11. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!