Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan töltsek le az alaplapom...

Honnan töltsek le az alaplapomhoz drivert?

Figyelt kérdés
Tudna valaki asus m2n-nx alaplap drivert ami nem fizetős és működik mert amit én találtam az nem jó és bele kellett tennem a gépembe a régi háló kártyámat mert az integrált nem jó(és az alaplapot sem ismeri fel semmi progi(aida32-vel megnéztem)a neten lévő videókat sem tudom rendesen megnézni mert a közepén van egy zöld csík midnek :(
2011. máj. 9. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

www.asus.com


rákeresel az alaplapodra és Download.

2011. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

[link]

Válassz oprendszert.

2011. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm most töltöm le a chipsetet 101 MB remélem jó mert ha nem idegbajt kapok.Már tiszta ideg voltam hogy nem jó a gép mer ugye a hangkártya(integrált) meg a videó kártya is működött csak a net nem akart menni anélkül meg nehéz drivert keresni...
2011. máj. 9. 20:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor hogy most mi van még mindig van egy ismeretlen eszköz de a hely:PCI szabványos ISA híd.Mi lehet ez hogyha a videó,hang és hálózati kártyám is megfelelően működik más meg nincs a gépen mi hiányzik akkor milyen driver???
2011. máj. 9. 21:03
 5/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Hangod van a gépen? Egyébként milyen oprendszer?
2011. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van hang a gépemen bár most az integrált hangkártyát használom a másik természetesen ki van szedve (kicsi a ház és nem fért volna be a hálókártya de a hangkártya illesztő progija nincs fent).Az operációs rendszerem meg Windows XP 32 bites.
2011. máj. 9. 21:42
 7/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Még ezt keresd meg és próbáld ki, az előző linkemnél, a utilities-nél:

ATK0110 driver for WindowsXP/Vista/Win7 32&64-bit

2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem ez kínai vagy koreai vagy valami ázsiai nyelvű jött le...
2011. máj. 9. 22:05
 9/9 A kérdező kommentje:

A gépem az modnjuk ez de szerintem ez nem sok mindet befolyásol...

Asus m2n-nx

Amd athlon dual core 5200+ 2,71 ghz

2,00 gb ddr2 RAM

Geforce gt 210 pci

2011. máj. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!