Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vennél 260 ezer...

Milyen gépet vennél 260 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Ház nélkül, mivel az már van !

A házba minden belefér (CM HAF-X)

Kíváncsi leszek az AMD új Zambezi procijára azt még mindenképp megvárom.

Nekem már van egy elképzelésem, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. AutoCAD, Solid Edge, és játék kell fusson rajta.

Néhány kikötés:

Ha intel build akkor i2500K (majd hűtőt is írjatok)

Ha AMD akkor Zambezi , AM3+(os alaplappal, nyilván ezt még nem nagyon tudtok írni)

8GB RAM

1TB 7200rpm HDD

Lehetőleg Corsair táp

A fő kérdés, hogy legyen-e majd egy 60/120 gigás OCZ Agility 3-as SSD benne (30/50e ft) rendszer alá, e mellé 2 gigás 6950 lenne, VAGY ne legyen SSD, hanem inkább egy SLI, vagy CrossFire 2kártyás rendszer. (ez esetben kell olyan lap ahol 16x/16x-on mehetnének a kártyák ,egy jó többkártyás rendszerhez viszont lehet kevés ez a pénz)

Jelenleg csak fullHD felbontást tudom kihasználni, de később lehetséges a 3 fullHD monitor.


2011. máj. 12. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
néhol kihagytam 1-1 betűt, de ha úgyis érteni fogjátok
2011. máj. 12. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez desktop gép, tehát belefér két vinyó, szerintem legyen egy külön SSD a rendszernek, elfér, nagy zűrt nem okoz az se, hogy kizárólag a rendszer nem használja ki az SSD előnyeit. Bootoláskor viszont áldani fogod az eget.
2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs az a számítógép, amiért ennyit adnék. Talán ha szopni tudna.
2011. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem netezésre kell :)

Meg ez egy ideig nem lesz rossz a következő pár év CAD-jeivel lehet dolgozni vele.

2011. máj. 12. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem a cad-nek sem kell 2gb 6950-ösnél nagyobb, játékra meg főleg....sok is....ugyhogy mehet bele ez a kártya meg az ssd....de alaplapból megérné crossfiréset venni hogy később tudd fejleszteni....
2011. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!