Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dolgozatot kell irnom 30...

Dolgozatot kell irnom 30 munkaállomásos számítógépes hálózathoz, arra vagyok kiváncsi hogy mit kéne beleirnom?

Figyelt kérdés
szerver+munkaállomás konfigurációt.2 féle szerver konfiguráció,3 féle munkaállomás konfiguráció, műszaki paraméterekkel. Vírusvédelmi, tűzfalszoftver, mentési és virusvédelmi szabályzatot, szoftverköltségekkel. Ilyen esetben milyen szereverek szokás beszerezni? Egy hálozatnál milyen vírusvédelem a szokásos és esetleg mi kell még pluszba? Milyen switch?
2011. máj. 13. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezekről mind lehet magukban 30 oldalt írni annyi anyag van a neten :)

De pl ne hagyd ki a hálózaton levő számítógépek jogait sem, milyen programokkal milyen jogokat tudsz kiosztani stb.

2011. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na jo én ezt mind értem de mondjuk mi kell egy szerverbe hogy egy 30 munkállomásos hálozatot kellöen ellásson
2011. máj. 13. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!